Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyHétf. Aug. 07, 2017 6:33 pm

Sziasztok!

Kissé fájó szívvel írok ide, hogy itt kell hagynom az oldalt egy kis időre. Az augusztusom sűrű lesz, így íme néhány dátum, amikor egyáltalán nem tudok reagolni vagy éppen netem sem lesz:
- Augusztus 9.-16.
- Aug. 19.-20.
- Aug 24.
- Aug. 28.-31.

Tudom, hogy kevés időt fogok az oldalon tölteni, de mikor leszek gőzerővel reagolok majd. Eltűnni pedig szó nélkül nem fogok, kis türelmet kérnék ezekben az időkben Hiányzásnapló - Page 7 3816853304
Sietek vissza! Hiányzásnapló - Page 7 3808243726

Veni

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyPént. Aug. 04, 2017 11:52 am

Nos, drágáim, én is bejelentkezem ide gyorsan!

Vasárnaptól nem leszek keddig, és szerintem szerdától leszek képes reagok írására. Bár ma meg holnap itthon vagyok még, de ma vendégem jön, holnap meg családi banzáj lesz, így nem ígérek semmit. Ha mégis sikerül legyártanom 1-2 reagot, pacsi nekem! Hiányzásnapló - Page 7 3575419701

Köszi a türelmet, csókolok mindenkit a multijaimmal együtt!

Caroline Forbes-Salvatore
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Caroline Forbes-Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Hiányzásnapló - Page 7 Caroline-Forbes-5x01-caroline-forbes-35713107-245-245
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
27
Titulus :
✧ vampire barbie
Másik felem :
✧ stefan is my hubby
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✧ candice accola king
Tartózkodási helyem :
✧ mystic falls

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 03, 2017 11:17 am

Well-well, ha már Elena is írt, írok én is ;) Szóval augusztus 4-től egészen 8-ig nem leszek elérhető, mert a drágámhoz megyek rosszalkodni :roll: Hiányzásnapló - Page 7 564837130 Ma még lehet bedobok egy-két reagot, de nem ígérek semmit, viszont amint itthon leszek, teljes erőbedobással nekilátok pótolgatni Very Happy

Damon és a többiek

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 03, 2017 6:51 am

Drága babákok, babzsákok, kedveseim! Hiányzásnapló - Page 7 3816853304

Nos, a mai naptól kezdve egészen augusztus 8-ig nem leszek elérhető, legalábbis a reagok terén nem. Még ma próbálok írni néhányat, hogy ne legyen annyi tartozásom, de nem ígérem! Sietek vissza, csak kicsit pihenek, meg csapatépítek is néhány drágával az oldalról! Hiányzásnapló - Page 7 3808243726 Hiányzásnapló - Page 7 2142956176

Az oldalt ne szedjétek szét, amíg nem vagyok! Stefanhoz tudtok fordulni, ha esetleg gáz lenne.

Ölelés;
Elena és a csipet csapat

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Hiányzásnapló - Page 7 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Hiányzásnapló - Page 7 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyVas. Júl. 30, 2017 8:31 pm

Sziasztok!
Ne haragudjatok, de 12.-ig sajnos nem leszek itthon és nem lesz térerőm se internetem. Nem tűnök el ígérem Hiányzásnapló - Page 7 2142956176
Puszillak titeket!

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyCsüt. Jún. 29, 2017 2:09 pm

Sziasztok!

Nagyjából jövő hét péntekig ne nagyon számítsatok rám, mert nyaralni vagyok/leszek, viszont amint visszatértem, teljes erőbedobással pótlok majd <3

Damon és a csipet csapat

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptySzomb. Jún. 17, 2017 7:21 pm

Sziasztok Hiányzásnapló - Page 7 846202165
Először is minden admintól és játékostól szeretnék elnézést kérni amiért csak úgy megint elvesztem majd' egy hétre. Ennek csupán lelki okai vannak, amit ha nem gond nem fejtenék itt ki Hiányzásnapló - Page 7 520095828
A másik amiért ide írok az, hogy jövőhét keddtől egészen jövőhét utáni hétfőig nem leszek, ugyanis megyek le Erdőbényére és ott semmi térerőm nem lesz, ergo mobilnetem sem Very Happy Viszont utána igyekszem vissza hozzátok és pótolok ezerrel :33
Amíg viszont vagyok, reagolok és ET-t írok Hiányzásnapló - Page 7 3816853304
Köszcsi puszcsi lávcsi a figyelmet Hiányzásnapló - Page 7 2909147992
xoxo :: Bex&Lulu Hiányzásnapló - Page 7 241513313

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyPént. Jún. 16, 2017 1:23 am

Sziasztok,

Nem így akartam igazából a dolgot, de sajnos úgy jött ki a lépés, miszerint teljesen elfogok havazódni az elkövetkezendő időszakban, ugyanis a helyzet úgy hozta, hogy jelenleg Balatonszárszón tartózkodom. Szezonális munkára jöttem le, és heti 7-ből 6-ot tizenkét órázok. Az időkeret még nem is lenne annyira nagy gond, de nincs netem, vagyis van mobil, de azzal nem sokra megyek a reag írás terén.

Tehát Június 16.-tól - Szeptember elejéig kiírnám magamat.

Ezért előre is szeretnék elnézést kérni a játszótársaimtól, és leginkább az adminoktól, ugyanis ezáltal jelentős idő kihagyást eredményezek.

Előre is köszönöm a megértéseket, sőt a türelmet!

Üdv.,
Jeff & Kol

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptySzer. Jún. 14, 2017 2:04 pm


Pici szünet,

de nem veszek el

Drágák, kis időre hazautazom, így egy ideig nem sűrűn leszek elérhető, ha pedig mégis, reagok valószínűleg nem fognak érkezni. Nagyjából két hétről van szó, lehet kevesebbről, addig is a türelmeteket kérem Hiányzásnapló - Page 7 2909147992
Elveszni nem fogok, ha nagyon fontos dologról van szó, néhányan facebookon is elértek, vagy itt a fórumon, az üziket le fogom ellenőrzini gyakran, de admini ügyekben (ha nem köthető hozzám) Elenát és Hayley-t keressétek :<3:
Amint visszaérek, igyekezni fogok letudni a tartozásokat mindenkinek, addig is sok izgalmas játékot kívánok mindenkinek! Hiányzásnapló - Page 7 165619248

Puszi, Alison és a csipetcsapat Hiányzásnapló - Page 7 2142956176


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyKedd Május 30, 2017 4:02 pm

Kedves Bekah!
Köszönjük, hogy szóltál, már kezdtem aggódni, hogy hol lehetsz - jobb később, mint soha! Hiányzásnapló - Page 7 846202165 Nagyon sok hajrá a vizsgákhoz és az év végéhez, a dizikhez pedig (saját tapasztalatból kiindulva) mérhetetlen türelmet és akaraterőt kívánok! Very Happy Amint visszatérsz, tutira elkaplak egy körre, úgyhogy le azokkal a vizsgákkal, csajszi ;)

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyKedd Május 30, 2017 2:39 pm

Sziasztok babákok Hiányzásnapló - Page 7 3909542699
Mint azt észrevehettétek eléggé eltűntem, ami nem szép dolog tőlem, tekintve, hogy sorozatbeli karakterem van és nem is jeleztem -legalábbis itt nem- ezért is szeretnék most félig így utólag szólni hozzátok Hiányzásnapló - Page 7 3909542699
Eltűnésem oka egyrészt, hogy itt az év végi hajtás, ami sajnos még nem ért véget, úgyhogy emiatt még lesznek hiányosságok a fennlétemmel és az aktívságommal kapcsolatban, de igyekszem visszatérni.
A másik ok, hogy vizsgáztam és az év végi hajtás miatt ez megterhelőbb volt, mintha nem kéne hajtanom mindenből :(
A harmadik okom pedig, hogy két dizin is dolgozom jelenleg, bár ha a másik kettő nem lett volna emiatt biztos nem maradtam volna távol, így hát ezt ne is vegyük figyelembe :P
Mindenesetre a hétvégém elég kérdéses még, hogyan tudok lenni, de ha tudok lenni akkor pótolok már a hétvégén. Amennyiben nem tudok, akkor a jövőhéten, de mindenképpen 1-2 héten belül várható vagyok vissza és ígérem most mindenki szeme és füle hallatára, hogy legközelebb időben jelzem távolmaradásomat Hiányzásnapló - Page 7 846202165
Puszpusz:
Bex

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 EmptyKedd Május 09, 2017 1:30 am

Damon drágám, ne aggódj, mert nekem is kell írnom ide - bár mint főadmin, nem megyek teljes szabadságra, csak épp tudatni akarom a babákkal, hogy nem leszek túl aktív június 8-ig, ugyanis akkor lesz az utolsó vizsgám. Nem sok, de azért épp elég arra, hogy az elkövetkezendő hetekben a tételek és feladatlapok felett görnyedjek. Esténként viszont tutira itt leszek és ha tudok, reagot is írok, csak gondoltam, illik szólnom. Hiányzásnapló - Page 7 3575419701

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Hiányzásnapló - Page 7 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Hiányzásnapló - Page 7 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
TémanyitásHiányzásnapló - Page 7 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hiányzásnapló - Page 7 Empty
 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next