Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
suttogások
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Alesea R. Hyland, Connie Walker, Stephanie Stafford

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Theodore & Theophile szobája

Theodore Storm
Today at 7:52 pm

Utcák

Elisabeth Saltzman
Today at 6:31 pm

Trónterem

Katherine Pierce
Today at 5:09 pm

Sikátor

Always and Forever
Yesterday at 9:06 pm

Törlések, figyelmeztetések

Always and Forever
Yesterday at 9:01 pm

Partnerkeresõ

Connie Walker
Vas. Aug. 12, 2018 9:22 pm

Constance Walker

Larissa Blackwell
Vas. Aug. 12, 2018 1:50 pm

Nappali

Cassidy Hemingway
Szomb. Aug. 11, 2018 4:51 pm

Sarah Skyfesh

Sarah Skyfesh
Szomb. Aug. 11, 2018 12:57 am

Udvar

Elisabeth Saltzman
Pént. Aug. 10, 2018 7:23 pm
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 5 5
Boszorkányok 8 0
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 2 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 1
Eretnekek 0 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 2 1
Emberek 1 2
Összesen 23 14

Share | 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Pént. Aug. 04, 2017 11:52 am

Nos, drágáim, én is bejelentkezem ide gyorsan!

Vasárnaptól nem leszek keddig, és szerintem szerdától leszek képes reagok írására. Bár ma meg holnap itthon vagyok még, de ma vendégem jön, holnap meg családi banzáj lesz, így nem ígérek semmit. Ha mégis sikerül legyártanom 1-2 reagot, pacsi nekem!

Köszi a türelmet, csókolok mindenkit a multijaimmal együtt!

“I promise, I will come back to you!"

Vámpír vagyok
Play by :
✧ candice accola king
Léptek száma :
22

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hétf. Aug. 07, 2017 6:33 pm

Sziasztok!

Kissé fájó szívvel írok ide, hogy itt kell hagynom az oldalt egy kis időre. Az augusztusom sűrű lesz, így íme néhány dátum, amikor egyáltalán nem tudok reagolni vagy éppen netem sem lesz:
- Augusztus 9.-16.
- Aug. 19.-20.
- Aug 24.
- Aug. 28.-31.

Tudom, hogy kevés időt fogok az oldalon tölteni, de mikor leszek gőzerővel reagolok majd. Eltűnni pedig szó nélkül nem fogok, kis türelmet kérnék ezekben az időkben
Sietek vissza!

Veni
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Aug. 08, 2017 5:18 pm

Nos, akkor én következem a sorban, sajnos-nem sajnos Very Happy
Most csak néhány napra írom ki magam, nem kell hosszabb időre gondolni, ugyanis: szombaton esküvőre vagyok hivatalos, ami azt jelenti, hogy pénteken már nagyban folynak az előkészületek, de az elkövetkező néhány nap is rohangálós lesz, vasárnap pedig még pihenni sem nagyon fogok, utazunk haza. Viszont ez azt is jelenti, hogy jövő héttől már újra leszek, tehát durván 1 hétig leszek "távol". A fórumon fent leszek néha, üzenetekkel is lehet bombázni, válaszolok rá, amint tudok, de nem hiszem hogy írásra lesz kapacitásom.
Addig is köszi a türelmet; Stefan és a hét ördög  

“I think you were wrong about Caroline. I realized that I may not be able to explain what I feel for her, but it is something. And yeah, maybe all love isn’t true love in the messed up way that you and I have experienced it but
I think this could turn into something even better.”

Vámpír vagyok
Play by :
paul "hottie" wesley
Keresem :

Léptek száma :
43

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Aug. 15, 2017 7:05 pm

Sziasztok:3

Csütörtöktől keddig abszolút nem leszek, megyek Debrecenbe, és eléggé sűrűek a napjaim emiatt, igyekszem megírni kedvenc boszimnak a kezdőt még ezen a héten, ahogy ígértem, illetve az egyik kedvenc hasonmásomnak írni, de Lola valszeg csak jövő héten készül el.
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szomb. Aug. 19, 2017 12:30 pm

Drágaságok!

Most csak néhány napra tűnök el, de gondoltam jelzem, hogy mától hétfőig nem leszek, akkor napközben majd igen Very Happy de este megint megyek el és majd csak kedden jövök újra. PM-ekre válaszolok, ha érkezik, de reagot most nem tudok majd írni.

Ölel mindenkit;
Elena (és a többi énje)

Even though I try not to

I can't help but want you

Vámpír vagyok
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szomb. Szept. 02, 2017 3:03 pm

Sziasztok!

Úgy alakultak a dolgok, hogy nem tudok lenni egészen jövőhét hétfőig nagyon itt, szóval ezért mindenkinek türelmét kérem, akivel játszok. Igyekszem vissza hozzátok! Addig is el tudtok érni fb-n vagy ha valakinek nagyon hiányzok, akkor pm-ben elér!

Köszönöm előre is a türelmet,
Bonbon
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Szept. 05, 2017 11:40 pm

Hello, drágaságok, babzsákok, babák.... és mindenki, aki nem ismert magára

Néhány napra kiírnám magam, ugyanis az a helyzet áll fent, hogy néhány napra Damonhöz utazom. Egész pontosan 09.06-tól 09.10-ig nem leszek elérhető egyik pofimmal sem, maximum pm-ben, de azt sem ígérem ezúttal. Amint visszatértem, újult erővel jövök a reagokkal, na meg feltehetőleg rövid időn belül valami mással. Csak győzzétek kivárni!

Addig is, mindenki játsszon sokat és ne szedjétek szét az oldalt, amíg nem vagyok! (Azaz vagyunk..)

Even though I try not to

Vámpír vagyok
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szer. Szept. 06, 2017 10:57 am

Nos, Elena drágámat követve én is kiírnám magam a hét hátralevő részére Very Happy Felnézni biztosan fel fogok, nyomtalanul nem tűnünk el, de reagokra ne számítsatok ez idő alatt De vasárnap már majd jövök teljes erőbedobással, és pótlok mindent Very Happy Addig is, rosszalkodjatok nyugodtan, de az oldal alapjai maradjanak a helyén

See you guys soon!
Damon, és a csipet csapat
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Szept. 07, 2017 8:43 pm

Helló drágák!

Holnap utazom haza tesóm esküvőjére, lesz egy kisebb családi újraegyesülés, szóval nagyjából két hétig nem leszek(pontosabban 23-áig). Holnap este és szombat-vasárnap még kevésbé leszek elfoglalt, viszont hétfőtől nem nagyon leszek a fórumon(Elenáék majd pont leváltanak ). Privát üzenetben természetesen elértek, de nem ígérek azonnali választ, postokat valószínűleg egyáltalán nem fogok tudni írni, addig is a játékostársaim türelmét kérem!
Sietek vissza, s utána teljes erőbedobással igyekszem letudni a felgyülemlett tartozásokat, addig is jó játékokat mindenkinek!

Stefan és a hadsereg

“I think you were wrong about Caroline. I realized that I may not be able to explain what I feel for her, but it is something. And yeah, maybe all love isn’t true love in the messed up way that you and I have experienced it but
I think this could turn into something even better.”

Vámpír vagyok
Play by :
paul "hottie" wesley
Keresem :

Léptek száma :
43

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Dec. 07, 2017 5:42 pm

Helló!

Tudom, jól elvesztem egy ideje. Ennek ihlet hiány és erőteljesen megcsappanó kedv, majd egy nyakon locsolt laptop, ami, mint kiderült, nem szereti a fürdetést, sem az áztatást, később pedig egy elhúzódó, jelenleg is tartó dögrovás az oka. Még halodó fázisban vagyok, de egyelőre élek és remélhetőleg ez így is fog maradni. :’) A rengetegen túl még egy kis türelmet szeretnék kérni, amint le tudok úgy gépelni két mondatot, hogy közben ne kapjak fuldokló rohamot, visszatérek.
Addig is csók belétek.
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hétf. Jan. 29, 2018 9:12 pm

Drágáim!

Február második napján hazautazom, és így durván két hétig nem nagyon leszek elérhető. Pmben persze megtaláltok, s valószínűleg néha fel is nézek az oldalra, de reagokra addig ne számítson senki. Köszönöm a türelmet előre is mindenkitől!

Klaus és a hadsereg

Well, don't be fooled, love.
I'm the devil in disguise.

Hibrid vagyok
Play by :
△ joseph 'bloody king' morgan
Keresem :
my child & her mother
freya & marcel
Léptek száma :
22

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szomb. Ápr. 14, 2018 10:12 pm

Sziasztok!  

Csak jelezni szeretném, hogy nyárra sikerült munkát találnom, így reagokkal nem tudom, hogyan is fogok haladni (másrészt még az oldallal is ezer meg egy terv van, de nem adjuk fel ). Tehát türelmet, időt és megértést várnék a partnereimtől (bár jelen pillanatban senkinek sem tartozom, úgy tudom). A beosztásom egész jó, 2 nap meló, 2 nap szabad, de amikor dolgozok, nos, azokon a napokon ezer százalék, hogy egy reagot sem fogok tudni írni, mert reggeltől-estig fogok robotolni. Aztán meglátjuk, a szabadnapokon mennyire leszek életképes.  

Köszönettel
Elena & other faces

Even though I try not to

Vámpír vagyok
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló