Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Zack Reed
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

@Theo_RebelStorm

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyTheodore Storm
Today at 12:05 am

@LestHunter85

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyIsaac Lestrange
Yesterday at 11:46 pm

LBlackwell89

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyLarissa Blackwell
Yesterday at 11:46 pm

Alec Michael Verona

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyAlec Verona
Yesterday at 10:17 pm

Kastélykert

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKai Parker
Yesterday at 11:06 am

Képzeletek tere

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKai Parker
Yesterday at 1:37 am

Nappali

Yesterday at 1:33 am

Utcák

Yesterday at 1:07 am

Hope szobája

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKlaus Mikaelson
Csüt. Május 23, 2019 10:06 pm

Eddigi külsõk

Hiányzásnapló - Page 2 EmptyAlways and Forever
Csüt. Május 23, 2019 12:03 am
A tél díjazottjai
a tél őrangyala
Isaac Lestrange

a tél női karaktere
Lara & Katherine

A tél férfi karaktere
Zack Reed

a tél párosa
Kai & Katherine

a tél játéka

a tél előtörténete
A közönség kedvencei
a legjobb tag
Elisabeth Saltzman

a legjobb admin
Isaac Lestrange

a legjobb író
Larissa Blackwell

a legjobb ötletgazda
Reagan Blair

a legjobb alkotók
Hazel, Stefan & Isaac

a legjobb karakterek
Sierra & Poppy Parker

a legjobb szál
Zack Reed bosszúja az Ötök ellen

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyPént. Aug. 04, 2017 11:52 am

Nos, drágáim, én is bejelentkezem ide gyorsan!

Vasárnaptól nem leszek keddig, és szerintem szerdától leszek képes reagok írására. Bár ma meg holnap itthon vagyok még, de ma vendégem jön, holnap meg családi banzáj lesz, így nem ígérek semmit. Ha mégis sikerül legyártanom 1-2 reagot, pacsi nekem! Hiányzásnapló - Page 2 3575419701

Köszi a türelmet, csókolok mindenkit a multijaimmal együtt!

❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖

“I promise, I will come back to you!"

Caroline Forbes-Salvatore
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
✧ stefan is my hubby
Play by :
✧ candice accola king
Léptek száma :
26
Népszerûség :
0

Hiányzásnapló - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Aug. 07, 2017 6:33 pm

Sziasztok!

Kissé fájó szívvel írok ide, hogy itt kell hagynom az oldalt egy kis időre. Az augusztusom sűrű lesz, így íme néhány dátum, amikor egyáltalán nem tudok reagolni vagy éppen netem sem lesz:
- Augusztus 9.-16.
- Aug. 19.-20.
- Aug 24.
- Aug. 28.-31.

Tudom, hogy kevés időt fogok az oldalon tölteni, de mikor leszek gőzerővel reagolok majd. Eltűnni pedig szó nélkül nem fogok, kis türelmet kérnék ezekben az időkben Hiányzásnapló - Page 2 3816853304
Sietek vissza! Hiányzásnapló - Page 2 3808243726

Veni
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Aug. 08, 2017 5:18 pm

Nos, akkor én következem a sorban, sajnos-nem sajnos Very Happy
Most csak néhány napra írom ki magam, nem kell hosszabb időre gondolni, ugyanis: szombaton esküvőre vagyok hivatalos, ami azt jelenti, hogy pénteken már nagyban folynak az előkészületek, de az elkövetkező néhány nap is rohangálós lesz, vasárnap pedig még pihenni sem nagyon fogok, utazunk haza. Viszont ez azt is jelenti, hogy jövő héttől már újra leszek, tehát durván 1 hétig leszek "távol". A fórumon fent leszek néha, üzenetekkel is lehet bombázni, válaszolok rá, amint tudok, de nem hiszem hogy írásra lesz kapacitásom.
Addig is köszi a türelmet; Stefan és a hét ördög  Hiányzásnapló - Page 2 2453766849

I love you... forever.

Stefan Salvatore
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Caroline is my beautiful wife
Play by :
paul "hottie" wesley
Léptek száma :
60
Népszerûség :
1

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Aug. 15, 2017 7:05 pm

Sziasztok:3

Csütörtöktől keddig abszolút nem leszek, megyek Debrecenbe, és eléggé sűrűek a napjaim emiatt, igyekszem megírni kedvenc boszimnak a kezdőt még ezen a héten, ahogy ígértem, illetve az egyik kedvenc hasonmásomnak írni, de Lola valszeg csak jövő héten készül el. Hiányzásnapló - Page 2 2453766849 Hiányzásnapló - Page 2 3887785939
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzomb. Aug. 19, 2017 12:30 pm

Drágaságok!Hiányzásnapló - Page 2 2453766849

Most csak néhány napra tűnök el, de gondoltam jelzem, hogy mától hétfőig nem leszek, akkor napközben majd igen Very Happy de este megint megyek el és majd csak kedden jövök újra. PM-ekre válaszolok, ha érkezik, de reagot most nem tudok majd írni. Hiányzásnapló - Page 2 3739568389

Ölel mindenkit;
Elena (és a többi énje)

We've become echoes, but echoes that fade away
We fall into the dark as we dive under the way

Elena Gilbert
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
.•° Damon Salvatore (?) ♥
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
89
Népszerûség :
0

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzomb. Szept. 02, 2017 3:03 pm

Sziasztok!

Úgy alakultak a dolgok, hogy nem tudok lenni egészen jövőhét hétfőig nagyon itt, szóval ezért mindenkinek türelmét kérem, akivel játszok. Igyekszem vissza hozzátok! Addig is el tudtok érni fb-n vagy ha valakinek nagyon hiányzok, akkor pm-ben elér!

Köszönöm előre is a türelmet,
Bonbon
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyKedd Szept. 05, 2017 11:40 pm

Hello, drágaságok, babzsákok, babák.... és mindenki, aki nem ismert magára Hiányzásnapló - Page 2 241513313

Néhány napra kiírnám magam, ugyanis az a helyzet áll fent, hogy néhány napra Damonhöz utazom.Hiányzásnapló - Page 2 3808243726 Hiányzásnapló - Page 2 3739568389 Egész pontosan 09.06-tól 09.10-ig nem leszek elérhető egyik pofimmal sem, maximum pm-ben, de azt sem ígérem ezúttal. Hiányzásnapló - Page 2 1018609754 Amint visszatértem, újult erővel jövök a reagokkal, na meg feltehetőleg rövid időn belül valami mással. Csak győzzétek kivárni!Hiányzásnapló - Page 2 3808243726

Addig is, mindenki játsszon sokat és ne szedjétek szét az oldalt, amíg nem vagyok! (Azaz vagyunk..) Hiányzásnapló - Page 2 127664178

Elena Gilbert
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
89
Népszerûség :
0

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzer. Szept. 06, 2017 10:57 am

Nos, Elena drágámat követve én is kiírnám magam a hét hátralevő részére Very Happy Felnézni biztosan fel fogok, nyomtalanul nem tűnünk el, de reagokra ne számítsatok ez idő alatt Hiányzásnapló - Page 2 3816853304 De vasárnap már majd jövök teljes erőbedobással, és pótlok mindent Very Happy Addig is, rosszalkodjatok nyugodtan, de az oldal alapjai maradjanak a helyén Hiányzásnapló - Page 2 165619248

See you guys soon! Hiányzásnapló - Page 2 3550701931
Damon, és a csipet csapat
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 07, 2017 8:43 pm

Helló drágák! Hiányzásnapló - Page 2 3816853304

Holnap utazom haza tesóm esküvőjére, lesz egy kisebb családi újraegyesülés, szóval nagyjából két hétig nem leszek(pontosabban 23-áig). Holnap este és szombat-vasárnap még kevésbé leszek elfoglalt, viszont hétfőtől nem nagyon leszek a fórumon(Elenáék majd pont leváltanak Hiányzásnapló - Page 2 1382426647). Privát üzenetben természetesen elértek, de nem ígérek azonnali választ, postokat valószínűleg egyáltalán nem fogok tudni írni, addig is a játékostársaim türelmét kérem! Hiányzásnapló - Page 2 3887785939
Sietek vissza, s utána teljes erőbedobással igyekszem letudni a felgyülemlett tartozásokat, addig is jó játékokat mindenkinek! Hiányzásnapló - Page 2 2453766849

Stefan és a hadsereg

I love you... forever.

Stefan Salvatore
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Caroline is my beautiful wife
Play by :
paul "hottie" wesley
Léptek száma :
60
Népszerûség :
1

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 5:42 pm

Helló!

Tudom, jól elvesztem egy ideje. Ennek ihlet hiány és erőteljesen megcsappanó kedv, majd egy nyakon locsolt laptop, ami, mint kiderült, nem szereti a fürdetést, sem az áztatást, később pedig egy elhúzódó, jelenleg is tartó dögrovás az oka. Még halodó fázisban vagyok, de egyelőre élek és remélhetőleg ez így is fog maradni. :’) A rengetegen túl még egy kis türelmet szeretnék kérni, amint le tudok úgy gépelni két mondatot, hogy közben ne kapjak fuldokló rohamot, visszatérek. Hiányzásnapló - Page 2 1250325136
Addig is csók belétek. Hiányzásnapló - Page 2 241513313
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptyHétf. Jan. 29, 2018 9:12 pm

Drágáim! Hiányzásnapló - Page 2 846202165

Február második napján hazautazom, és így durván két hétig nem nagyon leszek elérhető. Pmben persze megtaláltok, s valószínűleg néha fel is nézek az oldalra, de reagokra addig ne számítson senki. Köszönöm a türelmet előre is mindenkitől! Hiányzásnapló - Page 2 3634486886

Klaus és a hadsereg

“We were innocent once. This bloodlust was forced upon us by our parents, turning us from prey to predator. We are the demons lurking in the shadow, We are the savage villains in fairy tales told to children. But not for my child. Not for Hope. In her story, we are the knights in shining armour."

Klaus Mikaelson
Hibrid
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
△ with my demons
Play by :
△ joseph 'bloody king' morgan
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol
Hayley & Marcel
Léptek száma :
30
Népszerûség :
1

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 14, 2018 10:12 pm

Sziasztok!  Hiányzásnapló - Page 2 1382426647

Csak jelezni szeretném, hogy nyárra sikerült munkát találnom, így reagokkal nem tudom, hogyan is fogok haladni (másrészt még az oldallal is ezer meg egy terv van, de nem adjuk fel Hiányzásnapló - Page 2 564837130 ). Tehát türelmet, időt és megértést várnék a partnereimtől (bár jelen pillanatban senkinek sem tartozom, úgy tudom). A beosztásom egész jó, 2 nap meló, 2 nap szabad, de amikor dolgozok, nos, azokon a napokon ezer százalék, hogy egy reagot sem fogok tudni írni, mert reggeltől-estig fogok robotolni. Aztán meglátjuk, a szabadnapokon mennyire leszek életképes.  Hiányzásnapló - Page 2 3353380639

Köszönettel
Elena & other faces

Elena Gilbert
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :