Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásCaroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 EmptyKedd Júl. 03, 2018 8:40 pm



it was always you


Caroline & Stefan
Boldog voltam, hogy annak idején adtam egy esélyt a kapcsolatunknak Caroline-nal, s nem féltem annyira attól, hogy elveszítem őt, mint barátot, hogy eldobjak egy ilyen csodálatos életet. Összeházasodtunk, s két fantasztikus kislány is az életem részévé vált ezáltal, akikre szinte lányaimként tekintettem. Persze, ott volt nekik Alaric, mint édesapjuk, de igyekeztem éreztetni velük az évek alatt, hogy rám is számíthatnak, ott leszek nekik, ha szükségük lesz bármire, s bizalommal fordulhatnak hozzám. Azt hiszem, sikerült mindent elérnem az életben - még többet is -, amire valaha is vágytam. Rengeteg minden hiányzott még így is, Damon, és Elena, akik jelenleg nem voltak részesei az életünknek. Nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rájuk, de jelenleg semmit sem tehettem, talán ez volt az oka, hogy 2 hete alig aludtam pár óránál többet egy nap, ha egyáltalán sikerült álomra hajtanom a fejem. Caroline is elég nyugtalan volt emiatt, valahogy kárpótolni akartam, nála pedig a kávé, és a sült krumpli volt a legjobb mód erre.  
A mai napig jó ötletnek tartottam pénzt fektetni ebbe az épületbe, hiszen egész életemben azon igyekeztem, hogy valami jót tegyek, s ezzel kevésbé volt bűntudatom a sok rossz dolog miatt, amit létezésem alatt elkövettem. Peesze ez nem egy olyan tulajdonság, amit az ember egyik pillanatról a másikra levetkőzik, még mindig hajlamos voltam mindenért magamat okolni, de így legalább tényleg tettem valamit jót másokért. Az iskola igazgatója Caroline és Alaric voltak, de mindenben segítettem, amiben csak kellett, s jómagam is sok időt töltöttem itt. Nem akartam belefolyni az ügyintézésbe, de fontos volt számomra ez a hely, a tanítványok, akik kaptak egy esélyt, hogy megfelelő oktatásban részesüljenek. Ezúttal Caroline irodájának ajtaja előtt álltam meg, s két halk kopogtatás után beengedtem magam az ajtón. Sosem zárta, ha bent volt, és jó néhányszor leszidott már amiatt, ha az ajtóban ácsorogtam. Ahogy beléptem a helyiségbe, és megláttam, hogy egy nagy rakás papíros fölött görnyed, elmosolyodtam magam, és leültem vele szemben. Nem egyszer fordult elő, hogy hosszú percekig ültem ott, mire észrevett. Most nem vártam, letettem a kávét, és a sült krumplis zacskót az asztalára, közvetlenül a papírok mellé. - Hogy vagyunk ma? - a mosoly még mindig az arcomon ült, igyekeztem leplezni az aggódásom, sőt, egyenesen elfelejteni legalább egy kis időre, de a fáradtságot sajnos nem tagadhattam volna le. Sötét karikák éktelenkedtek a szemeim alatt, amikből mintha kiveszett volna a fény, de ennek ellenére kitűnően éreztem magam. Elnyomtam egy ásítást, amit reméltem, hogy ő nem vett észre. Egy kiadós alvásra lett volna szükségem, de úgy éreztem, addig nem pihenhetek nyugodtan, amíg a barátaink és a családtagjaink miatt aggódunk.




425 szó & Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 3634486886  



ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 Empty
TémanyitásCaroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 EmptyVas. Május 20, 2018 2:23 am


Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Caroline Forbes-Salvatore irodája - Page 2 Empty
 

Caroline Forbes-Salvatore irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Caroline Forbes-Salvatore
» Alaric Saltzman irodája
» Caroline Elizabeth Forbes-Salvatore
» Caroline Forbes
» Scott irodája