Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásBárpult EmptyCsüt. Dec. 17, 2020 1:11 am

Véget ért a kör
Szabad játéktér

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Bárpult Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Bárpult 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Bárpult F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Bárpult Empty
TémanyitásBárpult EmptyVas. Nov. 29, 2020 12:42 am


Dante és én


Azt hiszem, fogalmad sincs mennyire szeretem, amikor így kavarognak az íriszeidben a fények, és ahogy egy ragadozót megszégyenítő módon vigyorogsz rám. Van ebben valami, amitől úgy érzem, belém látsz, és ennek gondolatától érzem, hogy a vér a testemben egy helyre tódul. A hangodra vagy cinikus, széles mosoly jelenik meg az arcomon; nekem édes úgyse tudod beadni, hogy nincs semmi bajod, látom a vonásaidon, ahogy a tekintetem a tiéddel kapcsolódik össze, és ezzel tulajdonképpen meg is szűnik a Desert minden zavaró mellékzöngéje. Mert semmi más nem érdekel, az egész elbaszott világon, mint Te, és azt hiszem, ezzel nagyon is tisztában vagy.

Nem várok semmiféle köszönetet az italért, amit eléd tolok, elvégre pultusként az a dolgom, hogy kiszolgáljam a vendégeket meg téged: és nem fogok hazudni, ez utóbbit kurvára élvezem, minden alkalommal. És ugyanennyire élvezem, ahogy a szembogaraidban látok valami hasonlóságot azzal kapcsolatban, amit én érzek. Pillantásom rajtad ragad, megbabonázva figyelem egy röpke pillanatig, ahogyan a nyelven végig szalad az ajkaidon, s önkénytelenül beharapom a szám belső részét, mert sok-sok momentum jut eszembe, amikor a nyelved máshol járt, de azt nem tudhatom, mit jelent neked mindez. Vajon Te tudod, nekem mit jelent? Semmi érzelgősre nem gondolj, édes, az nem az én, nem a mi terepünk, de van benned valami, talán éppen a hasonlóságunk, ami úgy vonz magához, mint a lámpafény a bogarakat. És ez az, amit annyira élvezek most is, amikor egészen közelről nézel szembe velem.

- Mindig csak a munka - jegyzem meg ironizálva, mert már kiismertelen valamennyire, és azt hiszem, most hazudsz, de tudod, nem érdekel. Egyáltalán. Mert nem szerelmet akarok vallani neked, hanem hogy dugj meg, és ez fontos különbség. A pulton támaszkodó csuklómra fogsz, a szorításod alatt érzem, ahogyan dübörög a vérem, és tudom mit fogsz mondani, annyiszor tetted már ezt korábban is, engem pedig minden alkalommal elönt a forróság, ahogy rám parancsolsz, hogy maradjak. Meg sem fordul a fejemben, hogy ellenkezzek, ami nevetséges nem? Elvégre lenne olyan kuncsaft, aki komoly pénzt fizetne, ha egy egész napra megvehetne, de én újabban minden reggelemet és délelőttömet itt töltöm veled, a Desertben. Meg túlságosan élvezem veled a szexet.

A nyakadon állapodik meg a tekintetem, ahogyan elengedsz és lehajtod a whiskyt hátra billentett fejjel, nyelnem kell, érzem ahogyan kiszáradt a szám, s felállt a farkam a gondolatra is. Nem tudom, mit művelsz velem, de újra és újra megteszed, én pedig hagyom, mert túlságosan élvezek elveszni veled, eltévedni és ott ragadni a Pokolban, ami félig meddig az otthonunk lenne.

Csak bólintok, ahogy elveszem a poharat előled, és figyelem egy percig, amint felkelsz a bárpulttól, majd amikor elvesztem az alakodat a tekintetemmel, intek a biztonságiaknak, ők pedig egyből ugranak és elkezdik kiterelni a legrészegebb és még jelenlévő néhány vendéget. A lányok eltűnnek a színpadról, nemsokára pedig a helyszínről is távozik mindenki, én pedig lassú mozdulatokkal törölgetek néhány tiszta poharat, amíg várok. Majd miután végeztem minden aprósággal, és bezártam a bejáratot, felpattanok az egyik asztal tetejére, és rágyújtok, pont szemben azzal az ajtóval, amely mögül azt várom, hogy kilépj.


493 ■  Bárpult 241513313
■■


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult Empty
TémanyitásBárpult EmptyPént. Nov. 13, 2020 7:16 pm

Jamie & én

Amint az a nyomorult kitakarodott végre az aurámból, mintha kicseréltek volna. Báránybőrbe bújt farkasok ártatlanságával, egy szörnyszülött torz, velejétől romlott mosolyával fordultam vissza hozzád, hogy beengedjelek az álarc mögé, hogy lásd, minden eltervezett és minden pontosan úgy működik ezen a helyen, ahogy én azt akarom - ártatlanság sosem volt és sosem lesz bennem, egyetlen csepp sem.
- Feszült? Én? - Azért csak adom az ártatlant, amivel a vak átlagpolgárt megtéveszthetem ugyan, de téged tudom, hogy nem. Hiszen pont olyan vagy, mint én... Ezért van szükségem rá, hogy csak velem foglalkozz, csak engem isteníts, és ha a raktárba kell dugnom téged, hogy egész éjjel dobozokat pakolj, akkor megteszem, mert úgy látszik, már a bárpultban sem vagy elég nagy biztonságban a részeg nyomulások elől.
Fel sem nézek az italra, tudom, hogy pont olyan, ahogyan szeretem. Nem tudom, minek köszönhetem ezt a bánásmódot, de hozzászoktam már, hogy tőled csak a legjobbat kapom. Vakon fonom rá ujjaimat a kristálypohárra és nagyot kortyolok belőle. Elégedett morranásnál nagyobb elismerést nem kapsz, esetleg annyit, hogy a nyelvem körbeszánt a felső ajkamon utána, letörölve a kóbor cseppeket.
Ahogy felnézek, hirtelen egészen az aurámban vagy már. Gondoskodom róla, hogy ne tudd leolvasni, tetszik-e ez nekem. A félhomályban egyaránt tűnhet úgy, hogy épp vetkőztetlek a pillantásommal és úgy is, hogy közönyösen méregetlek. Melyiket szeretnéd, kedves?
- Nem miattad csináltam. Azt akarom, hogy a munkára figyelj - füllentem rezzenéstelenül, és a tekintetem lejjebb siklik a ruhád kivágására. Nem értem, hogyan vagyok képes órákat elszerelmeskedni a zárt ajtók mögött úgy, hogy semmit ne érezzek, aztán kijövök ide és már a látványodtól meggyulladok, szétfeszít a vágy... Van ebben valami beteg, még hozzám képest is elborult mélység, amit nem tudok megmagyarázni.
A csuklódra fogok, hüvelykujjam lüktető vénádnak feszül, érzem az ütemtelen dübörgést, a fülemben dobol. Fel tudnálak zabálni egyetlen érintéssel, egyetlen pillantással, egyetlen csókkal, ám csak a tekintetem mozdul, a kezünkről az arcodra ugrik.
- Maradj itt zárás után. - közlöm? Kérem? Parancsolom? Hangszínem az utóbbira hajaz, de tudom, bárhogyan is csomagolom be a szavakat, úgysem ellenkezel velem. Neked is szükséged van valakire, akiben elveszhetsz, aki segít helyből alászállni a Pokolba. Neked sem több ennél ez az egész, ugye?
Nem érzem szükségét, hogy többet mondjak; túl sokszor csináltuk már ahhoz, hogy ne ismerd a dolgok menetét. Eleresztem a kezed, helyette a szomjamat csillapítom, alkoholba fojtom néhány heves korttyal. Egészen hátrahajtom a fejem, hogy egyetlen húzásra leküldhessem a pohár aljáról a maradékot, még ha torkomat fojtón szorítja is össze az alkoholgőz. A kiürült poharat eléd tolom, a felsőmet a pulton hagyom és felkelek a székről.
- Letusolok. - Csak hogy tudd, mennyi időt hagyok neked a zárásra, és hogy el tudd intézni, rajtad kívül senkit se találjak itt, mire visszaérek a zuhany alól.

Bárpult 241513313

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult Empty
TémanyitásBárpult EmptyVas. Nov. 01, 2020 12:59 am


Dante és én


El tudod képzelni, mennyire unalmasak azok a napok, amikor csak a pultban ácsorgok? Nem, Te édes, tutira nem, mert neked nem kell ezt csinálni, nem kell végig nézni, hogy ki és be rohangálsz egyik szobából a másikba, ahová veled tart hol egy nő, hol egy férfi, attól függően, hogy éppen ki fért bele abba a rohadt feszes menetrendedbe. Ehhez képest a pultból szórakoztatni a közönséget… hát, kurva siralmas. Főleg akkor válik ez igazán frusztrálóvá, amikor látom, hogy pont Te mész már megint valakivel el, aminek rohadtul nem kellene zavarnia, de mégis csak ott zizeg ez a kényelmetlen érzés a bőröm alatt, és folyton az ajtóra pillantgatok, éppen arra, amelyik mögött eltűnt az alakod.

Szórakozottan nevetek, lazán flörtölök a bárpultnál ücsörgő fószerral, mert ez a dolgom, mára nem voltam beosztva egyéb szolgáltatások kapcsán, és tudod, ez rohadt unalmassá tette ezt az éjszakát. A fickó, bármi legyen is, kurvára hidegen hagy, egyrészt mert nem az esetem, másrészt mert nincs elég pénze, hogy kifizessen, én pedig nem szopok le senkit ingyen, ezt a számlát pedig nem lehet mással megtéríteni, mint pénzzel. Sok pénzzel. Pedig nagyon szeretné kipuhatolni, hogy hajlandó lennék-e bevonni egy démont, akivel alkut köthet a lelkére vagy ha természetben kárpótolna, az beleférne-e… Sajnos nem érti, hogy ez a Desertben nem így megy. És az egyetlen, akinek hagynám, hogy pénz helyett máshogy térítse meg a szolgálataimat, az Te lennél édes, ám tekintettel arra, hogy kvázi a főnököm vagy, hisz a tiéd a bordély, neked nem kell fizetni. Semmiért.

Éppen akkor jelent meg a látókörömben, amikor elzavarnám a vendéget – persze csak amolyan finoman, mert mégis csak vendéglátós vagyok, vagy mi –, de a megjelenésedtől meg az egész napos frusztráltságtól hirtelen meggondolom magamat, és kicsit úgy teszek, mintha érdekelne az a fasz, hátha nem látsz át ezen a szitán. Amikor aztán realizálom, hogy nincs rajtad felül semmi, aztán egy pillanattal több ideig legeltetem rajtad a szemeimet, és itt meg is törik a szedett-vedett próbálkozásom, mert a vendégünk is kiszúrja mindezt. Na nem ez ijeszti el, hanem a baromira indulatos hangod, meg az egész lényed, amiből vibrál, nem csak a piára van szükséged, bár azt nem tudnám megmondani, hogy minden mást is tőlem akarsz-e vagy sem. Rutinosan kapok a pohár és a whisky után, s miközben biccentek az csávónak, aki miattad fogta menekülőre, édes, kitöltöm neked, amit elsőre kívánsz.

– Mitől vagy ilyen feszült? – a kérdésem arra irányul, hogy ennyire szar volt-e az előző menet, de ugyebár ilyet, nyitvatartási időben nem teszünk fel, mert a falnak is füle van errefelé, s jobb mindenkinek, ha a vendégek nem hallanak bele a személyzet beszélgetéseibe. A bordély léte amúgy is kényes, hát ha még tudnának belső dolgokat is. A lassan, színesen örvénylő fények között figyellek, ahogyan a pénzköteget számolgatod, amikor eléd tolom a whiskyvel teli poharat. Triplát öntöttem, mert tudom, kiakadnál édes, ha szimpla négy centet kapnál. Mivel már senki nincs – lassan valóban zárhatok – megtámaszkodom a pulton és közelebb hajolok hozzád: – Kösz, hogy elkergetted, kibaszott unalmas volt – pont, mint az egész műszak; de neked hiába mondanám, ugye édes, Te nem unatkoztál ma este sem?!


505 ■  Bárpult 241513313
■■


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult Empty
TémanyitásBárpult EmptyPént. Okt. 30, 2020 10:54 pm

Jamie & én

Fáradtan és kielégítetlenül húzom be magam után a bíbor fényben úszó szoba ajtaját, hagyva néhány magányos percet a szőke hajú istennőnek, hogy magához térjen a gyönyörökből. Na jó, rangjánál fogva lehet, hogy alja démon csupán, de a teste igazán más magaslatokba emeli - leszámítva, hogy többet kellett dolgoznom vele, mint amit cserébe visszakaptam. De hát ez így van rendjén, amúgy sem bírnám szusszal a műszak végéig, ha teljesen odaadnám magam minden egyes adandó alkalommal. A józan ész intelme valamelyest enyhít a frusztrációmon, ám még mindig úgy érzem, megveszek egy pohár whiskyért, meg negyed óra beszélgetésért a dögös pultos srácunkkal. Még jó, hogy ez az egész kóceráj - közvetetten - az enyém, így senki nem szólhat rám, amiért egész nap vedelek munka közben, vagy mert folyamatosan feltartom Jamie-t. Legalább addig is rajta tartom a szemem...
Ami úgy látszik, rá is fér, mert csak egy órára voltam oda, mégis valami random fickóval flörtöl. Oké, ebből a távolságból nem látom, ő flörtöl-e, de a pasas tutira, máskülönben miért ücsörögne még mindig a bárpultnál, amikor tőle nem messze a színpadon épp két bögyös szirén hölgyike táncolja le magáról a fehérneműt?
Ahh, remek, újra frusztrált vagyok.
- Hé, Jem - A felsőmet lecsapom a pultra a pasas mellé, aki épp elmélyülten magyaráz valamit Jamie-nek. Nem fáradok visszaöltözni, félmeztelenül pakolom fel magam az egyik magasított székre, hogy aztán a pultra könyökölhessek, félbeszakítva a diskurzust. - Whiskey-t. Ne szarakodj jéggel, csak tölts tele egy poharat. - Hangom sürgető rosszkedve nem igazán neki, sokkal inkább a vendégnek szól, akire elég egy, a tervezettnél sötétebb pillantást vetnem, és már el is vonul az italával. Igaz, hogy közben sértetten grimaszol, de le sem tojhatnám magasabbról. Némileg megnyugszom, ahogy kettesben maradunk, hát ha még siet is azzal az itallal. Mindenesetre a figyelmem visszairányul rá, a fények által megfestett bőrére és a haján táncoló, színes foltokra.
- Lassan zárhatod a bárt. A műsor után szerintem nem sokan maradnak. - A felsőm zsebéből előhúzom a telefonom és a kijelzőre hunyorgok. Már hajnali három múlt. Nem csoda, hogy ilyen jó passzban vagyok... Habár éjszakai bagolynak vallom magam, sosem volt erősségem a túlórázás. Ezúttal a farzsebembe túrok bele és kicsapom a pultra azt a vastag pénzkötetet, amit a legutóbbi hölgyeménytől kaptam. Így, hogy egy kicsit jobbak itt a fények, már könnyebben át tudom számolni, míg Jamie a piámat intézi, vagy ördög tudja, mit csinál... Arra a másfél percre, míg elveszek a papírlapok átszámolásában, a legkevésbé sem érdekel.

Bárpult 241513313

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult Empty
TémanyitásBárpult EmptyPént. Okt. 30, 2020 10:17 pm

***

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Bárpult Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Bárpult 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Bárpult F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Bárpult Empty
TémanyitásBárpult Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Bárpult Empty
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult és székek