Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Elhagyatott épület & kilátó
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyHétf. Feb. 15, 2021 1:38 am


Brotherhood of the Five


260 words ✩ Open Your Eyes ✩ note: áruló...



The time will come, when you'll have to rise Above the best, improve yourself





Heves voltam. Talán. De talán pont így volt jó – valakinek ugyanis képesnek kellett nem hímes tojásként bánnia Skyler Hastings személyével. Ezért is fogtam rá a fegyvert és készen álltam rá, hogy meghúzzam a ravaszt. Megölni nem akartam, hisz várt még rá egy alapos vallatás, de nem féltem volna attól, hogy megsebezzem. Talán ez volt bennem egyszerre a jó és a rossz is. A társunk volt, jogilag még mindig az, mégis csak az árulót láttam benne. Egy olyan személyt, aki nem tartozott közénk és aki jól tudtam, hogy engem nem is kedvelt. Szóval nem volt okom jónak lenni hozzá. Nem, konkrétan nem. De Blair miatt nem árthattam neki. Tudtam, hogy neki fontos. Még ha nem is akarja bevallani magának, a tekintete elárulta. Az, ahogyan Skylert nézte, ahogyan megragadta a csuklóját, ahogyan kérlelte… bár a szemforgatás a részemről nem maradt el. Egy nagyobb sóhaj hagyta el a számat és hagytam, hogy Castiel emeljen szót ezúttal, bár ő is túl kedves volt.
- Ne ígérj ilyesmit, Doyle. Közel sem tudjuk, mi lesz ezzel a lánnyal – A fegyvert továbbra is a lányon tartottam, ahogyan lassan Blairre néztem kérdőn. Némán azt kérdeztem a tekintetemmel, hogy jól van-e, minden rendben van-e… Aztán visszapillantottam a lányra.
- Jobb, ha együttműködsz, ebben Doylenak igaza van. Okunk van rá, hogy így bánjunk veled, de ezzel nem mondtam újat – Közelebb léptem hozzájuk, lassan leengedve a fegyvert. Tudtam, hogy megérdemelte volna, hogy meglőjem, de nem tehettem. Blair miatt nem. Bebiztosítottam az eszközt, de figyeltem a lány minden mozdulatára. Ha gyanús mozdulatot tett volna, azonnal kibiztosítom a fegyvert, hogy ezúttal tényleg rátámadjak.



Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 11, 2021 12:04 pm



To: Vadászok


Feelings change, but memories don't!






Isaac nem bírt várni tovább, így elindult felfelé. Követtem, ahogy tudtam, de jó pár fokkal előttem járt. Szerencsére megvárt az ajtónál és szinte egyszerre léptünk be. Viszont ahogy azt megtettük, abban a másodpercben változott meg minden…
A mellettem levő férfi hirtelen rántotta elő a fegyverét, amellyel Skyler-re célzott. Bevallom az a gyors mozdulat engem is arra késztetett, hogy támadjak, és önkénytelenül is a fegyveremhez nyúltam. A bal kezemet a farzsebemben lévő pisztoly közelébe tettem. Megfogtam az eszközt, viszont nem rántottam elő. Abban a pozícióban maradtam. Figyeltem az eseményeket. Mindenki feszült volt, ami nem is csoda, mert inkább az lett volna a furcsa, ha teljesen nyugodtan álltunk volna az egészhez...
Skyler teljesen meglepődött, amikor meglátott minket. Meg tudtam érteni, mivel nem számított arra, hogy mi is megjelenünk. Blair megszorította a csuklóját, majd ráparancsolt, hogy jöjjön velünk. Skyler ellenkezett kicsit, viszont én nem akartam, hogy ez a dolog eldurvuljon, így cselekednem kellett… Tettem két lépést a lány felé. A szabad kezemet a levegőben kitartva szólítottam meg Skyler-t. – S… Hastings. Ha tanácsolhatom, akkor jobb lesz, ha együttműködsz velünk… Nem esik bántódásod… Ezt megígérhetem, de ahhoz engedelmeskedned kell. – Szaporábban vettem a levegőt… ha csak egy rossz mozdulatot tesz a nő, akkor Isaac meglehet, hogy abban a pillanatban lelövi. Nagyot nyeltem. – Rendben? – Kipréseltem magamból egy mosolyt és úgy tettem fel a kérdést… Csak abban tudtam reménykedni, hogy elfogadja a javaslatomat…

225 words ••• Somebody ••• note: Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 2395127797 ••• kredit



Castiel Doyle
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Castiel Doyle



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_nzmwvyG0WP1s8tmiz_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
► A Tékozló Fiú ✭✮✯
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
33
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? ✭✮✯
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_ptdroq15BD1rqq37j_400
Grimme more ✭✮✯
Love lockdown ✭✮✯
I am not okay ✭✮✯
Akinek az arcát viselem :
► Richard Madden ✭✮✯
Tartózkodási helyem :
► Denver ✭✮✯
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_ptdrnnDEE21rqq37j_400
Az álarc mögött :
Fedora ✭✮✯

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2021 6:22 pm




Brotherhood of the Five

Brotherhood of the Five


Nagyot kellett nyelnem, úgy éreztem, a torkom kiszáradt és képtelen leszek tovább beszélni. De kellett. Nem tudtam, mennyi időm van, mikor mondja azt, hogy elég és ne tovább, vagy mikor jut el arra a pontra, hogy inkább elhallgattat azzal a fegyverrel, amit rám fogott. Nem tudhattam, mi jár a fejében, hogy van-e számunkra bármi a jövőben…
- Te sem tudtad volna annyiban hagyni ezt. Én… kedveltem Zacket. Tudni akartam, hogy miért kellett meghalnia – Nem akartam ezt így, ennyire konkrétan a tudtára adni, de kár lett volna tovább tagadni. Annak idején Zack nagyon is fontos volt nekem, de az, hogy azt hittem, él… az nem változtatott volna semmit azon, hogy már Blairt szerettem. És szeretem. Nem rohantam volna vissza Zackhez. De ezt már tényleg felesleges lett volna kimondanom.
- Ha veletek mentem volna, ahogyan akartam… talán én halok meg, Hazel helyett – Talán jobb lett volna, ha így történik. Sóhajtottam egy aprót, majd ahogy végül dühösen szólt hozzám, összerezzentem. Nyitottam a számat, hogy mondjak valamit, de ekkor lépteket hallottam én is, ahogyan ő. Amikor pedig a lépcsők felé pillantottam, Isaac és Castiel volt ott. Értetlenül kaptam a tekintetem Blairre, a fegyver csövével mit sem törődve.
- Úgy volt, egyedül jössz… megkértelek rá, hogy… egyedül gyere… - Nem teheti ezt. Nem, nem és nem… Hátrálni kezdtem, de elkapta a csuklómat. – Engedj el, Blair… kérlek – Kétségbeestem. Tudtam, ha visszavisznek, talán… talán megölnek. Talán Astridnak igaza volt és végem van. Lehet hatalmas nagy ostobaság volt idehívnom Blairt, de muszáj volt beszélnem vele.

247 words note: most mi lesz velem? mercy

247 words note: most mi lesz velem? mercy




Skyler Hastings
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Skyler Hastings



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_nuipabTM3Z1szaa83_250
D szint:
Ophizril

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
77
Titulus :
♡ The Traitor Angel
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
♡ And he will always hate me
No matter what I say

And there is no mistaking
The love is gone
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ Chloe Bennet
Tartózkodási helyem :
♡ Denver
Az álarc mögött :
♡ Eliffe

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2021 5:49 pm



I trusted you
but now your words mean nothing
because your actions spoke the truth




To: My Brothers & Skye


Egy részem szeretett volna ránézni, de tudtam, ha megteszem, még jobban fog fájni. Hiszen... szerettem őt, még ha magamnak is alig tudtam beismerni, így volt. Életemben először szerettem valakit, aki ahogy lehetősége volt rá, elhagyott. Szerettem volna visszatérni a kezdetekhez, nem érezni semmit, csak felületesen, de már nem tehettem. Az érzések alattomosan bekúsztak a bőröm alá.
- Nem tudtál volna felhagyni a nyomozással, miután ígéretet tettünk egymásnak? - Szinte alig hallatszott, amit mondtam, rekedt, erőtlen volt a hangom. Valahol értettem a lányt, én sem mondanék le a bosszúról, ha elveszítenék valakit, aki számomra fontos, ugyanakkor... őt sem hagytam volna hátra egy ilyen dolog miatt. - Nem akartalak látni, mégis itt vagyok. - nevettem ugyanolyan élettelen hangon. Egy részem ott akart lenni, látni akarta őt, mintha sosem szakadtunk volna el egymástól.  
Nem igazán értettem a szavait, hiszen valóban Zack miatt mentünk oda, akiről én pontosan tudtam, hogy nem lehet ott, hiszen az utolsó szavait talán pont én hallottam. Másrészt... mégis miért akarta Skye, hogy ott legyünk? Mi akart Astrid, s egyáltalán ki volt ő nekünk? Az egésznek nem volt semmi értelme.
- Mégis megtetted. - szögeztem le kissé dühösen, de mielőtt folytattam volna, lépteket hallottam. Megfordultam, arra számítva, a társaimat pillantom meg, s így is lett. Isaac és Castiel bukkantak fel, Isaac volt elől, fegyverrel a kezében, amit egyenesen a lányra szegezett. Csak úgy, mint korábban én is. Nem lepett meg, hogy azelőtt “törtek ránk”, mielőtt szóltam volna, hiszen eléggé megfeledkeztem az idő múlásáról, mióta megláttam Skylert.
- Sajnálom. - fordultam a lány felé bocsánatkérő arccal, hiszen ezzel én is elárultam őt. Ha csak rólam lett volna szó, nem teszem meg, viszont itt az Ötökről volt szó. - Velünk kell jönnöd. Kérlek. - léptem elé, egyik kezemet a csuklójára fonva. Borzalmasan éreztem magamat, de ki kellett hallgatnunk hivatalosan is, mint az Ötök vezetői.   


words: 302 ❖ hold on ❖ note: Sadkredit



ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
41
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2021 1:17 pm


Brotherhood of the Five


173 words ✩ Open Your Eyes ✩ note: áruló...



The time will come, when you'll have to rise Above the best, improve yourself





Nem tartottam túlságosan jó ötletnek, hogy Blair egymaga találkozzon Hastings-el, de nem volt más választásom, mintsem hagyni neki. Joguk volt néhány perchez, amit kettesben tölthettek, hisz volt mit tisztázniuk. Viszont a nagyobb része ránk is tartozott, a többi vezetőre: méghozzá Hazel halála és az árulás ténye. Ideges voltam, feszült és minden pillanatban készen álltam arra, hogy további gondolkodás nélkül felsétáljak az emeletre. Aztán amikor Doyle cigarettával kínált, elfogadtam és megköszöntem egy biccentéssel a tüzet is. Sokkal hamarabb szívtam el a dohányt, mintsem kellett volna. Ahogy a cigi a földre esett a kezemből, összetapostam, a következő pillanatban pedig elindultam felfelé.
- Én nem várok tovább, Doyle – Közöltem hátranézés nélkül, de fent végül meg is álltam, hogy beérjen ő is engem. Aprót bólintottam, majd kibiztosítottam a fegyvert a kezemben – ami amúgy végig a kezemben pihent. Még volt néhány lépcsőfok, amit már ketten tettünk meg, így tárult végül a szemünk elé a páros látványa. A fegyveremet azonnal a lányra szegeztem, mindenféle kérdés nélkül, majd Blairre pillantottam, aki feltehetőleg még háttal állt nekünk és a lánynak is.



Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 06, 2021 6:16 pm



To: Vadászok


Feelings change, but memories don't!






Isaac-kel közösen osztoztunk a levegőn egy szobában. Beszélgettünk, viszont nem igazán tudtam rá figyelni, mivel valamiért egyfajta késztetést éreztem, hogy foglalkoznom kellene a fegyveremmel. Előkaptam és hozzákezdtem a folyamatnak. Miközben csináltam a dolgomat, pont akkor lépett be az egyik tagunk a helyiségbe. Blair volt az. Lehetett érezni rajta a feszültséget. A hírt, amit közölt velünk, attól szerintem a szavunk is elállt, legalábbis az enyém biztosan. Éppen a pisztolyomat tisztogattam, de megfagytam a folyamat közben. Szinte éreztem a csontjaimban, hogy készül valami a háttérben. Szokták mondani, hogy ez a vihar előtti csend… tökéletes kifejezés rá. Mindketten belegyeztünk, hogy követjük Blair-t a találkozóra. Így is tettünk.
Beesteledett már mikor úton voltunk a megadott címre. A főhadiszállástól nem is volt olyan messze, így rövid idő alatt odaértünk. Blair megkért minket, hogy várjunk lent, amíg ő „elintézi” egyedül… persze azért reméltem, hogy nem lesz semmi gubanc és nekünk nem kell „beleavatkoznunk” a dologba. Mondjuk, Blair könnyedén boldogul egyedül is, de már csak a tudat, hogy ha kellett a segítségünk mi ott voltunk neki.
Miközben várakoztunk, elővettem egy szál cigarettát. Isaac felé fordultam és neki is odanyújtottam a dobozt. Megkínáltam. Ha vett belőle, akkor elővettem az öngyújtómat és nem csak a sajátomat, de az övét is meggyújtottam vele. Beleszívtam, majd egy mosoly keretében fújtam ki az orromon a füstöt. Legfeljebb tíz perce állhattunk és várhattunk lent. Ha addig nem is voltam feszült… a várakozás, plusz a beszélgetés, ami lehallatszott, kiváltotta belőlem azt az érzést. A cigim végét már remegő kézzel dobtam le a lábam elé. Eltapostam, majd a mellettem lévő férfire néztem… nem voltam benne biztos, hogy mi játszódik le benne, mivel nehezen lehetett olvasni az arcáról, hogy éppen mit érezhet. De talán ő is feszült lehetett. Végül egyik pillanatról a másikra elege lehetett az egészből és elindult felfelé a lépcsőn. – Isaac, váárj! – Szóltam neki azért visszafogottan, hogy a fentieknek ne tűnjön fel, hogy közeledünk hozzájuk. Nem volt mit tenni, követtem a férfit.
Isaac, amint felért meg is állt… viszont én pár másodperc múlva értem csak fel, majd közelebb léptem hozzá és a vállára tettem a kezemet. – Köszi, hogy megvártál! – Fújtam ki a levegőt, végül Skyler-re és Blair-re szegeztem a tekintetemet.

356 words ••• Somebody ••• note: Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 2395127797 ••• kredit



Castiel Doyle
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Castiel Doyle



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_nzmwvyG0WP1s8tmiz_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
► A Tékozló Fiú ✭✮✯
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
33
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? ✭✮✯
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_ptdroq15BD1rqq37j_400
Grimme more ✭✮✯
Love lockdown ✭✮✯
I am not okay ✭✮✯
Akinek az arcát viselem :
► Richard Madden ✭✮✯
Tartózkodási helyem :
► Denver ✭✮✯
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_ptdrnnDEE21rqq37j_400
Az álarc mögött :
Fedora ✭✮✯

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyPént. Feb. 05, 2021 12:16 pm




Brotherhood of the Five

Brotherhood of the Five


A hallgatása rosszabb volt bárminél. Mintha tényleg kizárt volna teljesen az életéből, és nem lett volna rám kíváncsi. Jogos volt. De ettől még pokolian fájt. Mikor Kendrával beszélgettem az esküvői szalonban, kicsit talán azt éreztem, még helyre lehet mindezt hozni, hogy… ahogyan ő mondta, akiket egymásnak teremtettek, azok úgyis megtalálják az utat egymáshoz. De azt hiszem, tévedett. Vagy csak én tévedtem. Talán én és Blair nem vagyunk egymáshoz valók. A kérdések közül nem az első, hanem a második lepett meg. A szívem összeszorult.
- Nem, ez nem igaz… nem volt fontosabb… Blair – Mély levegőt vettem. – A nyomozásba még azelőtt kezdtem bele, hogy mi… elkezdtünk volna randizni – Nagyot nyeltem ezúttal. – Fontos voltál és még most is az vagy, Blair, de elfogadom, ha nem akarsz többé látni… - A hangom szomorúságtól izzott, kiérződött belőle. Nem akartam elveszíteni Blairt, egyáltalán nem. A gombóc a torkomat szorongatta és tudtam, hogy bármelyik pillanatban elsírhatom magam. De tartottam magam. Nem bőghettem, mint egy óvodás… előtte nem.
Megráztam a fejem, majd újabbat nyeltem, hogy meg tudjam találni a hangomat, ami nem remeg.
- Nem én tettem. De azt hiszem, én idéztem elő azzal, hogy odaküldtelek titeket… hisz Astrid elhitette velem, hogy ott lesz Zack. Gyakorlatilag tehát az én hibám… - Vagy nem? Végül is már mindegy volt, hogy ezt is a számlámhoz írják-e vagy sem. - …de nem akartam ezt tenni. Nem akartalak elárulni titeket, Téged… Téged főleg nem… - A téged szót különösen kihangsúlyoztam, még ha tudtam is, hogy voltaképpen semmi értelme. Hátrébb léptem tőle, majd elfordultam és összefontam magam előtt a karjaimat. Nem akartam előtte továbbra sem sírni, de egyre nehezebb volt tartanom magam.

269 words note: hinned kell nekem... ): mercy

269 words note: hinned kell nekem... ): mercy




Skyler Hastings
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Skyler Hastings



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_nuipabTM3Z1szaa83_250
D szint:
Ophizril

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
77
Titulus :
♡ The Traitor Angel
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
♡ And he will always hate me
No matter what I say

And there is no mistaking
The love is gone
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ Chloe Bennet
Tartózkodási helyem :
♡ Denver
Az álarc mögött :
♡ Eliffe

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptySzomb. Jan. 30, 2021 4:13 pm



I trusted you
but now your words mean nothing
because your actions spoke the truth




To: My Brothers & Skye


Először azt nem akartam elhinni, érzelmeket táplálok valaki iránt, aki ráadásul Ötök tag, végül azt nem akartam elhinni, hogy lelépett. Mintha semmit sem jelentett volna neki mindaz, amit éreztünk, amit ígértünk. Mintha én nem jelentettem volna neki semmit.  
- Nincs mentséged? - suttogtam, miközben elfordultam tőle. Igaz, hogy az volt az első mondatom hozzá, ne jöjjön kifogásokkal, de még valódi magyarázata sincs? Nem értettem a lányt, ahogyan magamat sem. Tényleg nem kellett volna odamennem, kivonhattam volna magam a feladat alól. Nem gyávaság lett volna, inkább bölcs döntés. Már mindegy volt, ott voltam, vele egy légtérben, összezárva.  
Érzékeltem őt a hátam mögött, de tényleg nem érdekelt az se, ha szó szerint hátba szúr. Legalább nem kellett volna többé éreznem az árulása okozta fájdalmat. Hiszen bármit is mondott, elárult. Ha magát a csapatunkat nem is, engem mindenképp.
Meghökkentem. Tudtam, hogy kíváncsi, mi történt Zackkel, azt is, hogy közel álltak egymáshoz, na de... kerestette a gyilkost. Ráadásul tudtán kívül a saját nővérével.
- A nővéred? - kérdeztem vissza, válaszra nem is igen számítva, szinte csak kicsúszott a kérdés a számon. - Fontosabb volt neked a gyilkost megtalálni, mint én? - Végül leszűrtem a legfontosabbat belőle, amit már csak a tettem miatt is nehéz volt kiejteni. Nem én öltem meg Zacket, de részben az én hibám volt, vagyis... nem tehettem róla. Ha odamegyünk csapatostul, mindannyian meghalunk. Még ha nehéz is volt ilyen döntést hoznom, helyesen cselekedtem. Csak épp sem Skyler, sem a többiek nem így gondolnák, ha kiderülne, ezért is kellett titkolnom. Így volt a legjobb mindenkinek.
Nem néztem rá, hallgattam a szavait, majd továbbra is magam elé meredtem, mikor elhallgatott. Nem nézhettem rá, mert minden egyes sejtemet vonzotta magához. Ha odafordítom a fejem, talán képtelen leszek tovább haragudni rá, holott jogosan voltam dühös.  
- És Hazel halála? - nagyot nyeltem. Bármilyen kegyetlenül is hangzik, nem érdekelt sem Hazel, sem az említett Astrid. Ez is csak azt bizonyította, hogy önző alak vagyok, de csak és kizárólag az érdekelt, amit velem tett. Nem érdekelt, hogyan halt meg a nő, legalábbis abban a pillanatban nem, mégis meg kellett kérdeznem. Tudnom kellett, ahhoz volt-e köze.  


words: 346 ❖ hold on ❖ note: Sadkredit



ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
41
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyHétf. Jan. 18, 2021 2:26 am




Brotherhood of the Five

Brotherhood of the Five


Rettentő érzés volt Blairrel szemben állni, a fegyvere célpontjaként. De tudtam, hogy jogosan fog rám fegyvert, de ettől még ugyanúgy rosszul esett. De közel sem volt olyan érzés, mint neki lehetett, mikor tudatosult benne, hogy elmentem és hogy közöm lehet Hazel halálához.
Nagyot nyeltem, ahogy leengedte a fegyvert. Tudtam, hogy ezzel csak a „csatát nyertem meg”, a háború még várt ránk. Mégis egy fokkal jobban éreztem magam. A kérdésre bólintottam.
- Tudom. – Egyelőre ennyit reagáltam, mert azt akartam, hogy ő is mondjon ki mindent, ami a fejében jár, legyen az jó vagy rossz, bármi. Folytatta. És igaza volt. Az utolsó mondata viszont szíven ütött. Ahj, Blair… - Tudom, hogy semmi mentségem sincs, Blair. Hé… - Figyeltem, ahogy elfordul tőlem, majd tehetetlenül ácsorogtam a hátát figyelve. Nem értettem, hogy az előbbiek után miért mer hátat fordítani nekem. Mármint, ha nem bízik bennem, akkor ez egy elég hülye lépés a részéről. Utána léptem és meg akartam érinteni a hátát, de végül két centire tőle megálltam és visszahúztam a kezemet. – Azért mentem el, mert féltem, hogy engem tesztek meg felelősnek. Én… nem akartalak elárulni titeket, magamtól sosem tettem volna ezt. Aztán találkoztam azzal a lánnyal, aki… - Sóhajtottam. El kellett mondanom valami olyat, amit eddig nem említettem Blairnek. - …aki segített nekem Zack halálának felelősét kideríteni. Vagyis próbált, de… de valójában átvert. Végig arra használt, hogy közelebb kerüljön a céljához. Végül kiderült, hogy ő az a lány, aki a testvérem… Astrid Hastings. – Magyaráztam, de nem tudtam, hisz-e nekem. Mellé léptem, hogy én is kinézzek az üvegen át, majd a férfi felé fordultam. – Nincs mentség arra, amit tettem, de tudnotok kell, hogy Astrid nem éri be ennyivel. Az ellenségének tart titeket és azt hiszem, nem csak azért, mert nekem fontos lett a Testvériség… - A szemeit figyeltem, amennyiben rám nézett. Ha nem, akkor csak az arcát vizslattam, a vonásait. Nem tudtam, mi lesz mindennek a vége, de fel kellett készülniük arra az eshetőségre, ha a testvérem újra akcióba lendülne ellenük. Vagy ellenünk. Amennyiben van még helyem köztük.

333 words note: hinned kell nekem... ): mercy

333 words note: hinned kell nekem... ): mercy




Skyler Hastings
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Skyler Hastings



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_nuipabTM3Z1szaa83_250
D szint:
Ophizril

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
77
Titulus :
♡ The Traitor Angel
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
♡ And he will always hate me
No matter what I say

And there is no mistaking
The love is gone
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ Chloe Bennet
Tartózkodási helyem :
♡ Denver
Az álarc mögött :
♡ Eliffe

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2021 1:51 pm



I trusted you
but now your words mean nothing
because your actions spoke the truth




To: My Brothers & Skye


Rossz érzés volt fegyvert fogni arra a személyre, akinek nemrégiben még elárultam a legféltettebb titkaimat. Egyenesen pokoli volt, de mi mást tehettem volna? Egyáltalán nem bíztam a lányban, az elmúlt időszakban csak arra tudtam gondolni, hogy átvert, valamint az okát próbáltam fejtegetni. Épp emiatt utasítottam el Larissa és Isaac ajánlatát is, mert nem húzhattam ki magam ez alól. Az ő szájából kellett hallanom mindent, mert az igazság, még ha fájdalmas is, sokkal jobb volt mint tudatlanságban élni. A bizonytalanság, a találgatások... annál semmi sem lehetett rosszabb.
A fejemet ingattam, majd végül eleget tettem a kérésének, mikor egészen közel jött. Leengedtem a fegyvert, még el is tettem a pisztolytáskába. Végtére is, ha csapdába akart volna csalni engem, akkor is ő húzza a rövidebbet. Nem csak a mágiában voltam jobb nála, de közelharcban is, ráadásul odalent várakoztak a többiek.
- Ugye tudod, hogy hatalmas ostobaságot csináltál? - suttogtam, majd nagyot sóhajtva elfordítottam a fejemet egy pillanatra, mielőtt újra ráemeltem volna a tekintetem. - Ha igaz mindez, a menekülés a lehető legrosszabb döntés volt a részedről. Miért mentél el? Megígérted, hogy nem hagysz el. - néztem rá komolyan, a lehető legjobban elrejtve az érzelmeimet. Nem engedhettem, hogy lássa rajtam a csalódottságot, a fájdalmat, amit miatta éreztem.
Már nem érdekelt, ha csapda, nem érdekelt, ha rám támad, bár ennek jelét sem mutatta. Hátat fordítottam neki, s odasétáltam az egyik üvegfalhoz. Tudtam, hogy nehéz lesz látnom őt, de korántsem gondoltam, miszerint ennyire fájni fog. Képtelen voltam ránézni anélkül, hogy feltépném a sebeket, amiket ő okozott.


words: 250 ❖ hold on ❖ note: Sadkredit



ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
41
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 1:12 pm




Brotherhood of the Five

Brotherhood of the Five


Nem volt kellemes a másik oldalon állni. A fegyver másik oldalán. Én nem ragadtam fegyvert, nem is terveztem rátámadni, de ő készen állt rá és ez bevallom, pokoli érzés volt. Astrid talán tényleg tönkretett mindent és Zoenak sincs igaza abban, hogy akiknek együtt kell lenniük, úgyis együtt lesznek. Vagy pont, hogy a jelen helyzet támasztja alá azt, miszerint nekünk nem kell együtt lenni, igaz? A francba az egésszel. A fegyver csövével néztem néhány másodpercig farkasszemet, de nem emeltem fel a kezem. Ha akart, mindenképpen lőtt volna, és fog is, szóval mindegy volt, mit teszek.
- Azért hívtalak ide, hogy beszéljünk. Elmondok mindent, de tedd le azt a fegyvert. Kérlek, Blair… - A hangom végül elhalkult. Tudtam, hogy elveszítettem őt, de ezzel szembesülni nem volt kellemes. Az igazat viszont tudnia kellett neki és a többieknek. Ha letette a fegyvert, ha nem, mély levegőt vettem.
- A testvérem tőrbe csalt. Igen, az, akire nem emlékeztem… tudod, hisz meséltem róla. Elmondtam a titkomat Neked. Végig Ő játszott velem… tönkre akarta tenni azt, amim volt. És sikerült, de… de tudnotok kell az igazat – Közelebb léptem, megfeledkezve a fegyverről. – Hinned kell nekem, Blair. Sosem hazudnék neked. Azért mentem el, mert féltem, össze voltam zavarodva és… azóta tisztán látok – Egyenesen a fegyver csöve elé sétáltam, így néztem fel a férfira. Zavaros lehetett mindaz, amit mondtam, de egyelőre nem voltam képes jobban megfogalmazni. Féltem, hogy végig sem hallgatna, hanem itt hagy, vagy egyszerűen csak… csak lelő. Igaza lett volna mindkét esetben, de nem akartam, hogy ez történjen.

250 words note: hinned kell nekem... ): mercy

250 words note: hinned kell nekem... ): mercy




Skyler Hastings
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Skyler Hastings



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Tumblr_inline_nuipabTM3Z1szaa83_250
D szint:
Ophizril

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
77
Titulus :
♡ The Traitor Angel
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
♡ And he will always hate me
No matter what I say

And there is no mistaking
The love is gone
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ Chloe Bennet
Tartózkodási helyem :
♡ Denver
Az álarc mögött :
♡ Eliffe

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 EmptyKedd Dec. 22, 2020 1:28 am



I trusted you
but now your words mean nothing
because your actions spoke the truth




To: My Brothers & Skye


Ledermedem anéhány hosszabb pillanatra, mikor jött az üzenet. Ha nincs ott az a démon, valószínűleg össze is omlok, vagy szétverek valamit. Először nem is tűnt fel, hogy a jel elvándorolt a helyéről, nem a szimbólumokkal voltam elfoglalva, csak ki akartam deríteni, mit akar a lény. Amint a kézfejemre vándorolt a jel, felhívta magára a figyelmemet. A macska ott virított, mintha csak nevetne rajtam. Elmorogtam néhány szitokszót, de a dühömet semmi sem csillapíthatta. Nem is dühös voltam, illetve nem csak dühös. Csalódott, elkeseredett. Megbántva éreztem magamat, elárulva, s mindez a felszínre tört, amint felvillant az üzenet a bőrömön. Pontosan tudtam hová kell mennem, csak épp nem tudtam, akarok-e. Mennem kellett, nem hagyhattam megszökni, tudnom kellett mindent, amiken egészen idáig emésztettem magam. Tudnom kellett, miért tette, igaz volt-e bármi is abból, amit mondott, hiába tudtam, hogy az egész hazugság volt. Az ő szájából kellett hallanom.
Magam mögött hagytam a démont, egy fél-magyarázattal letudva, fontosabb dolgom lett, mint vele társalogni. Amúgy sem bíztam benne, nem tehettem, bármennyire is meggyőző volt.
Az üzenetben az állt, egyedül menjek, s egy részem nem is akart belevonni senkit. Csakhogy nem egy átlagos ember voltam, egy vadász, egy vezető, akinek kötelességei vannak a csapata, a Testvériség felé. Be kellett avatnom őket, előtte azonban át kellett gondolnom mindent. Hazaérve nem kerestem fel őket azonnal, elvonultam a szobámba, egy pohár ital mellett átfuttattam minden lehetséges opciót a fejemben, mégis mindegyik alkalommal ugyanoda lyukadtam ki. Szólnom kellett a többieknek.
Beesteledet, mire elindultunk a bázisról, arra a helyre, amit az első randinkon mutatott nekem a lány. A mellkasom sajgott, minél közelebb kerültünk az épülethez, a fejem zavaros volt, a gondolataim csapongtak. Újra és újra azokra a pillanatokra tudtam gondolni, mikor úgy éreztem, könnyedén bele tudnék szeretni a lányba. Csak egy hajszál választott el tőle, hogy belezuhanjak a szakadékba, amit talán... talán megtettem. Talán szerettem őt, de erre gondolni sem akartam. Nem tudtam, túlságosan... fájt. Pokolian fájt.
A többieket megkértem, várakozzanak odalent, de akár ott is kihallgathatták a beszélgetésünket, hiszen az egész épület kongott az ürességtől. Igyekeztem nem gondolni erre, ahogy egy pisztollyal felsétáltam a lépcsőkön, egészen az üvegkalitkáig, ami már nem szép volt, inkább nyomasztó. Mintha minden negatív érzésem bepréselődött volna az üvegfalak közé.
- Ne... ne is kezdd el! - kértem, amint kiejtette a nevemet a száján. A fegyvert még mindig a magasba tartottam, így egyenesen rá szegezve. Nem akartam bántani, talán nem is tudtam volna, de tudnia kellett, hogyan érzek. Tudnia kellett, hogy nem bízom benne többé. - Eljöttem, de nem a kifogásaidat akarom hallgatni. Csak az igazat, különben elmegyek! - szögeztem le gyorsan, mielőtt holmi olcsó magyarázkodásba kezdett volna. Minden egyes szót fájdalom követte, ugyanakkor tudtam, megérdemli, amiért átvert.


words: 440 ❖ hold on ❖ note: Sadkredit



ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
41
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Elhagyatott épület & kilátó - Page 2 Empty
 

Elhagyatott épület & kilátó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Az épület elõtt
» Az épület elõtti tér
» Rendõrségi épület
» Elhagyatott gyár
» Elhagyatott raktárépület